GEANNULEERD: De Wâlde scoort voor clubkas tijdens de Nationale Belmaanden 2020

Gemaakt op vrijdag 06 maart 2020 Geschreven door Beheer

UPDATE: ‪De belactie voor de Vriendenloterij gaat komende maandag 16 maart NIET door!! ‬

Op maandagavond16 maart 2020 organiseert De Wâlde een belactie in samenwerking met de VriendenLoterij om zo geld in te zamelen voor de clubkas. Met deze actie willen wij onze wens, nieuwe LED-verlichting voor op het trainingsveld, vervullen. En jij kunt ons daarbij helpen!

Op maandag 16 maart tussen 19:00 en 21:30 kun je een telefoontje verwachten van een van onze leden met de oproep mee te spelen met de VriendenLoterij voor De Wâlde. Het is de moeite meer dan waard, want:

  • Minimaal 40% van jouw lotprijs gaat direct naar onze clubkas;
  • Als deelnemer van de VriendenLoterij maak je maandelijks kans op fantastische prijzen;
  • De VriendenLoterij keert tijdens de Nationale Belmaanden extra geldbedragen uit aan de vijf clubs die de meeste loten hebben verkocht. Laten we dus gaan voor zoveel mogelijk loten, om zo extra geld voor de club te winnen!

 

Hoe meer loten we verkopen, hoe sneller we de LED-verlichting op het trainingsveld kunnen realiseren. Houd je telefoon op maandagavond 16 maart extra in de gaten!


Copyright Voetbalvereniging de Walde - 2014.
Download Joomla Templates