Steun de Wâlde met de Poiesz Jeugd Sponsor Actie

Gemaakt op maandag 03 februari 2020 Geschreven door Beheer
Steun de Wâlde met de Poiesz Jeugd Sponsor Actie. Dat is winst voor ons en euro's voordeel voor jou! Doe de Jeugd Sponsor Munten die je ontvangt bij je boodschappen in de koker van onze vereniging bij de Poiesz supermarkt in Balk.
 
Wij moedigen mensen daarom aan om hun boodschappen te doen bij Poiesz en Jeugd Sponsor Munten te sparen. Door de munten in de koker te stoppen van de Wâlde bij de Poiesz supermarkt in Balk helpt u al mee.

Hoe meer Jeugd Sponsor Munten in de koker worden gestopt van de Wâlde, hoe meer sponsorgeld aan het eind van de actie door Poiesz supermarkten wordt uitgekeerd. Het sponsorgeld komt ten goede aan de jeugd van onze vereniging.

Jeugd Sponsor Munten krijgt u gratis bij de kassa van alle Poiesz supermarkten. De Jeugd Sponsor Actie loopt van maandag 10 februari t/m 5 april 2020 bij Poiesz supermarkten.

 
Zaterdag 29 februari staan we in de Poiesz in Balk met een leuke actie!
 
1900985 POIESZ JSA BANNER VOOR CLUBS

Copyright Voetbalvereniging de Walde - 2014.
Download Joomla Templates